autorent tallinnas
et_EE


Oleme valmis aitama Paindlik hinnapoliitika

Püsiklientidele soodustused! Tasuta lisajuhid


Dokumendid
Rentnik peab olema vähemalt 19.a. vana ning omama kehtivat juhiluba. Lepingu vormistamisel peavad olema kaasas ID-kaart või pass ja juhiluba.

Rendiauto kohaletoimetamine ja tagastamine
Rendiautode väljastamine ja tagastamine toimub eelnevalt kokkuleppel aadressil Kadaka tee 185 c
Rendiauto kohaletoomine ja tagastamine tööajal Tallinna linna piires maksab 20.- EUR ja äraviimine 20.- EUR . Kindlasti on vaja enne helistada meile kinnitamiseks.
Muul ajal ja väljaspool Tallinna linna piire toimub kohaletoimetamine ja/või rendiautole järeletulemine kokkuleppel.

Broneeringu kinnitamine
Broneeringu vormistamisel saadetakse automaatselt Teie e-mailile sisestatud tellimus.
Broneering on kinnitatud, kui sellele on saadud kinnitus rendifirma esindaja poolt e-maili või telefoni teel. Kui tellimus on esitatud vähem kui 24h enne rendi algust ei ole garanteeritud soovitud autoklassi olemasolu ja kinnituse või mittekinnituse õigeaegne saatmine. SKY Autorent OÜ-l on õigus asendada tellitud auto selle puudumisel suurema või sama klassi autoga säilitades hinna vastavalt tellimusele.

Maksmine
Autorendi teenuste eest tasumine toimub ettemaksuna enne rendiperioodi algust sularahas või ülekandega. Broneerimise korral on Rendileandjal õigus nõuda ettemaksu 20% kogu renditasust, mida broneeringu tühistamisel ei tagastata. Koha peal saab maksta ainult sularahas.

Tagatisraha
Auto rentimisel tuleb tasuda tagatisraha, olenevalt autost 200-400 EUR. Tagatisraha vabastatakse Rentnikule auto tagastamisel pretensioonide puudumisel kas kohe (Esmaspäevast Reedeni 9.00-17.30) või järgmisel päeval. Kui sõiduk tagastatakse nädalavahetusel, tagatisraha saab klient esmaspäeval. Rendilaandja jätab endale õiguse küsida erandjuhul ka tavapärasest suuremat tagatisraha.

Auto seisukord
Rendiauto antakse Rentnikule üle pestuna ja tehniliselt korras seisus. Kütusenäidiku andmed pannakse kirja lepingusse. Tagastamisel peab olema sama palju kütust, vastasel juhul nõutakse puuduva kütuse summa kliendilt tagasi + 10 eur tankimise eest. Autot kätte saades soovitame see hoolikalt üle vaadata ning nõuda kõigi vigastuste (sh kriimustuste) kandmist rendilepingusse, vastasel juhul võite jääda süüdi ka vigastuste eest, mis sõidukil juba enne olemas olid. Auto välipesu ja salongi kuivpuhastus kuulub rendihinna sisse. Kui sõiduk vajab tagastamisel salongi keemilist pesu, siis tuleb selle eest tasuda 100.- EUR .

Kui autot kasutatatakse kruusateedel või kui auto tagastatakse võrreldes üleandmise määrdumisastmega oluliselt mustemana, siis enne auto tagastamist palume käia välipesus või tasuda üleandmise hetkel sularahas  10 eur

Kindlustused
Rentniku omavastutus Kaskojuhtumil on 320 Eur ja varguse korral 15% sõiduki maksumusest.

0% omavastutus
Rentnik saab rentida auto 0% omavastutusega. Sel juhul on vaja maksta juurde 15€/päev. Maksimum summa on 200€

Läbisõidupiirang
Rendiperioodi 1-29päeva renditasu sisaldab 200 km tasuta  kilometraaži. Ülejäänud km on hinnaga 0,07 eur/km
Rendiperioodi 30+ päeva renditasu sisaldab kuni 4000km / 1 kuu. Limiidi ületamisel rakendub lisatasu 0,1 eur/km

Kasutuspiirkond
Autoga ei ole lubatud sõita väljaspool Eestit ilma Sky Autorent OÜ kirjaliku nõusolekuta

Muu
Sõiduki rentimisel kehtivad Rentnikule käesolevad tingimused ja rendilepingu üldtingimused. Vastuolu korral rendilepingu üldtingimuste ja käesolevate tingimuste vahel, kehtivad käesolevad tingimused.

SKY Autorent OÜ-l on õigus keelduda sõiduki rentimisest.


Call Now
GOOGLE MAP