autorent tallinnas
et_EE


Oleme valmis aitama Paindlik hinnapoliitika

Püsiklientidele soodustused! Tasuta lisajuhid


Pikaajaline autorent. Kaasaegsed autod ja väikebussid. Valige usaldusväärne ja kliendisõbralik ettevõtte!

pikaajaline autorent

Eesti pealinn– igas mõttes atraktiivne linn. Siia tulevad inimesed erinevatest maailma paikadest oma isiklikel ja tööküsimustel.

 

Te ütlete, mis on nende kõigi vahel, nii erinevate, ei ole ja ei saa olla mingisugust sarnasust? Erinevad on neil ainult eesmärgid. Tallinna külalised on sarnased oma sooviga mugavalt liikuda ümber ringi oma reisi ajal. Nad valivad sellist teenust, nagu pikaajaline autorent.

Miniliising on nõutud ka kodanike endi seas. Neid päästab autorent üheks kuuks ja rohkem, kui:

 

 

Iidse linna elanikud, mis on asutatud Läänemere kallastel, otse Soome lahe ava sissepääsu juures, soovivad ka mugavalt ringi liikuda ja olla ühistranspordist sõltumatud.

Oma sõiduki puudumise põhjuseid on palju, kuid ainus väljapääs on pikaajaline autorent.

Pikaajaline autorent Tallinnas: soodne, kvaliteetne, usaldusväärne

Hetkel, kui Tallinnas ilmus taoline tõesti nõutud teenus, kõik hingasid kergendusega. Eesti pealinna külalised ja selle elanikud ei pea enam:

 

Pikaajaline autorent Tallinnas, mida pakub SKY Autorent OÜ,- see on soodne ja optimaalne lahendus liikumise jaoks. Me pakume teile maailma juhtivatest auto markidest puhtaid ja mugavaid, turvalisi ja kaasaegseid mudeleid.

 

Sõidukite valik on lai. Esindatakse kõikide klasside autod, erinevatest kaubamärkidest – alates väikestest ökonoomsetest autodest keskklassi autodeni. Võite rentida mikrobusse ja väikebusse väikesele grupile, mis ületavad tavaliste sõiduautode võimeid. Sellel lingil on rendiautod ja hinnakiri.

Anname igale meie kliendile suurepärase sõiduki pikaajaliseks kasutamiseks! Kaebuste ohud või muu rahulolematus firmal  Sky Autorent OÜ puuduvad.

Me hoolime klientidest ja autopargist. See on meie enda maine! Me oleme teeninud seda aastatega, töötasime vastutustundlikult meie poolt valitud niššis – autode rendile andmises.

Pikaajalise autorendi hinnad Eesti pealinnas: soodsamad kui maksmine ühe päeva kaupa

Me mõtleme pikaajalise rendilepingu tingimusi korralikult läbi, analüüsime olukorda turul. Alati pakume madalaid hindu ja meeldivaid boonuseid teatud teenuse tellimisel. Meie rent on odavam kui keskmine turuhind linnas, ja me kuulutame seda vastutustundlikult!

 

Pöörduge meie poole, ja me teostame teie investeeringute arvutust ette, et te näeksite oma reaalne kasu. Arvnäitajad näitavad selgelt, et pikaajaline autorent Tallinnas on odavam kui maksmine ühe päeva kaupa, isegi kui te ei vaja isikliku transporti igapäevaselt. Nõustuge, et on palju mugavam võtta auto kogu perioodiks, kui te linnas viibite. Hinnas on see samaväärne, kuid te ei pea:

 

Samuti on väga oluline, et te harjute ära ühe mudeli juhtimisega. Teil ei ole vaja iga kord teise mudeliga harjuda, kui eelmine on pöördumise ajal renditud. Kõik autojuhid teavad: kui istud rooli taha esimest korda, tekib mõni auto juhtimisega seotud ebamugavustunne ja hirm, ja et vajutad vale nuppule. Kõik tähelepanu häirivad momendid mõjuvad liikluse turvalisusele.

Kui te ei tea veel, mis ajavahemikuks te autot vajate, me vormistame pikaajalise rendi miinimumperioodiks ja uuendame seda, võttes aluseks allahindlused. Ja sel juhul on teenus odavam kui ühekordne rentimine.

 

Pikaajaline autorent ja koostöö eripärasused autorentnikutega

Pöördudes ettevõttesse SKY Autorent OÜ autorendi küsimustes pikaajalise aluse puhul, te saate lahti riskidest ja probleemidest

 

Ettenägematu kahjustuse korral (liiklusõnnetus) pakume teile erakorralist asendamist enne rendiperioodi lõppu. See on analoogne auto, mis vastab sama klassile ja muudele omadustele.

 

Meie kvalifitseeritud töötajad vaatavad teie autojuhiluba üle, kiiresti sõlmivad lepingu, võtavad tagatisraha ja kohe annavad teile valitud mudeli üle, mis oli pöördumise ajal kättesaadav või mis oli eelnevalt broneeritud. Meil töötavad kogenud konsultandid. Nad vastavad kõigi teie küsimustele tasuta, võtavad vastu mudeli tellimust, mis on valitud SKY Autorent OÜ autopargist.

 

Ootame teie telefonikõnesid, režiimis online, veebisaidi broneerimisvormi kaudu!

 

BRONEERI-AUTO


Call Now
GOOGLE MAP