autorent tallinnas
et_EE


Oleme valmis aitama Paindlik hinnapoliitika

Püsiklientidele soodustused! Tasuta lisajuhid


Usaldusväärne ja soodne autode rent Tallinnas: pakume lihtsat ja kiiret lahendust probleemidele, mis ainult tunduvad keerulised.

Kaasaegne ühiskond on juba ammu otsustanud, et ajutine vajadus isiklike sõidukite järele katab “autorendi” teenus. Peaaegu kõik, välja arvatud need, kes on isiklike
transpordivahendite vastu, omavad autosid.

Maailmas ei ole autode ostmise ja registreerimisega probleeme, kuid vahel tekivad tahtmatud asjaolud.

Millisel juhul tekib vajadus autorendi järele

Kõik ja sarnased probleemid lahendatakse mõne minuti jooksul. Kas vajate autot Tallinnas? Piisab sellest kui pöörduda SKY Autorent OÜ poole telefoni teel või veebis, ja me lahendame probleemi.

Kasutage professionaalse autorendi teenuseid Tallinnas.

Teil tekkisid rasked asjaolud ja vajate kiirelt asendust oma isiklikule sõidukile?
Operatiivselt tõttab appi meie spetsiaalne autorendi meeskond Tallinnas. Me võtame
taotlusi vastu kõikidelt linna külalistelt, kes eelistavad ringiliikuda ainult autoga:

Meie poole pöörduvad linnaelanikud, kui nad ajutiselt jäävad ilma isikliku autota, me lahendame probleemi viivitamata. Juba mitu aastat on SKY Autorent OÜ pakkunud nii eraisikutele kui ka juriidilistele isikutele autorenti Tallinnas. Meie kogemused rendi valdkonnas on muljetavaldavad ja autopark on suur. Need on autod:

Kasutage madalama hinnaga renditeenust ja unustage probleemid! Auto on teie käsutuses igal ajal madalate sissemaksetega.

autorent tallinnas

Autorent Tallinnas:  koostöö tingimused:

SKY Autorent OÜ-il on läbisõidupiirangud, aga me alati tuleme kliendile vastu. Sõiduauto, maastur, väikebuss- saate võtta rendile endale sobivaks ajavahemikuks(al.ühest päevast).
Meie juures leiate kindlasti sobiva mudeli väljasõidule loodusesse, ärikohtumistele, kauba transpordile – absoluutselt mis tahes eesmärgil, sealhulgas VIP koosolekutele ja teenustele.
Saate oma auto veebist eelnevalt broneerida. See on väga lihtne, võttes arvesse meie tänapäeva kasutaja jaoks kohandatud kodulehte. Intuitiivne rakenduste töötlemise moodul aitab teid. Peate täitma järgmised sektsioonid:

Pärast taotluse saamist töötleb spetsialist viivitamata selle ja saadab broneeringu kinnituse.
Kui Teil tekkisid probleemid broneeringul, helistage meile. Telefoni teel nõustavad Teid kogenud ja viisakad juhid, kes on valmis alati abistama.
Taotlusi võtavad vastu ka telefoni teel +372 555 111 94.
Teile jääb ainult järgi minna valitud autole või oodata selle kohale toimetamist, juhul kui
tellisite auto kohapeale. Teie:

Meie autode rentimise teenus Tallinnas on selgelt organiseeritud ja väga populaarne rendiautode madalate hindade tõttu. Need on linnas keskmisest madalamad. 30% meie klientidest kasutavad teenust pidevalt ja me rõõmuga anname neile  boonuseid. Oleme välja töötanud allahindluste süsteemi. Allahindlused muudavad autorendi kulud veelgi attraktiivsemaks!

Vajadusel lisatasu eest toome rendiauto mis tahes punkti Tallinnas ja korjame teie poolt märgitud kohas peale.

Olete huvitatud autorendist Tallinnas usaldusväärses ettevõtte käest?

 

BRONEERI-AUTO

 


Call Now
GOOGLE MAP